Dzień Chłopaka w Ostrowinie

Opublikowano: wtorek, 08 październik 2019
Anna Gajek

Dnia 30 września bawiliśmy się na zabawie tanecznej w naszej świetlicy z okazji Dnia Chłopaka. W trakcie zabawy było wiele niespodzianek.

Czytaj więcej...

„Nie śmiecimy – Sprzątamy - Zmieniamy” – SPRZĄTANIE ŚWIATA 2019

Opublikowano: wtorek, 24 wrzesień 2019
Ewa Malinowska

Dnia 19.09.2019 po raz kolejny nasz dom włączył się w akcję „Sprzątanie Świata”. W tym roku pod hasłem ”Nie śmiecimy-Sprzątamy-Zmieniamy”.

Czytaj więcej...

XIX Targi Artystyczne Osób Niepełnosprawnych

Opublikowano: wtorek, 17 wrzesień 2019
Oskar Łatoszyński

W dniu 13 września kilku mieszkańców wraz z pracownikami z Terapii Zajęciowej pojechało do Kudowy Zdrój na XIX Targi Artystyczne Osób Niepełnosprawnych. Całe wydarzenie zorganizowało Kudowskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym.

Czytaj więcej...

Turnus rehabilitacyjno – usprawniający dla mieszkańców grupy V

Opublikowano: środa, 11 wrzesień 2019
Oskar Łatoszyński

W turnusie uczestniczyło 10 mieszkańców, opiekun i pielęgniarka. Celem turnusu były zajęcia ruchowe, gry i zabawy na świeżym powietrzu, kontakt z lasem, spacery nad zalew, terapia poprzez przebywanie w pięknym otoczeniu i krajobrazie, muzykoterapia, taniec.

Czytaj więcej...

Wizyta Posła Na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Opublikowano: poniedziałek, 02 wrzesień 2019
Oskar Łatoszyński

W środowy poranek odwiedził nas wyjątkowy gość – Pan Poseł Sławomir Piechota. Człowiek, któremu bardzo bliskie są sprawy związane z osobami niepełnosprawnymi.

Czytaj więcej...

Wycieczka rowerowa do Jemielnej

Opublikowano: poniedziałek, 26 sierpień 2019
Oskar Łatoszyński

22.08.2019r. wybraliśmy się na wycieczkę rowerową i zarazem w odwiedziny do Jemielnej. Przywitano nas smacznym poczęstunkiem. Po wysiłku na rowerach, zimny kompot i ciasto z owocami smakowały wybornie. Nasi mieszkańcy miło spędzili czas w towarzystwie koleżanek z Jemielnej, które serdecznie zaprosiły nas na kolejną wizytę.

Czytaj więcej...

Człowiek malujący ustami

Opublikowano: piątek, 23 sierpień 2019
Oskar Łatoszyński

Na zaproszenie dyrektora naszego Domu w dniu 21 sierpnia odwiedził nas p. Arkadiusz Cyprian wraz z małżonką Agnieszką z Łagowa (powiat kościański).

Czytaj więcej...

Fontanna multimedialna

Opublikowano: piątek, 23 sierpień 2019
Oskar Łatoszyński

We wtorek wieczorem (20 sierpnia), grupa osób z naszego Domu pojechała do Wrocławia na pokaz świateł na fontannie obok Hali Stulecia. Jest tam duży akwen wodny, gdzie wieczorami odbywają się prawdziwe czary.

Czytaj więcej...