Ostrowina:

PDPS Ostrowina 21
56-400 Oleśnica

tel.: 71 314 87 56

Numery wewnętrzne:
101 – Sekretariat
102 – Dyrektor
301 – Księgowość
303 – Gł. Księgowy
211 – Kierownik Dz. Terapeutyczno – Opiekuńczego
225 – Informacja o stanie zdrowia mieszkańców
104 – Pracownicy socjalni PDPS
105 – Kadry
106 – Dział Techniczny

NIP:
9111785836
REGON:
000301351

filia Jemielna:

PDPS Jemielna 15
56-420 Bierutów

tel./fax: 71 398 90 07


Adresy e-mail:

Dyrektor:
Marek Czarnecki: m.czarnecki@pdps-ostrowina.pl
Sekretariat:
Małgorzata Krzesińska: sekretariat@pdps-ostrowina.pl
Gł. księgowy:
Anna Pietrzykowska: a.pietrzykowska@pdps-ostrowina.pl
Kierownik Działu Terapeutyczno – Opiekuńczego:
Oskar Łatoszyński: o.latoszynski@pdps-ostrowina.pl
Zastępca Kierownika Działu Terapeutyczno – Opiekuńczego (Ostrowina):
Agnieszka Rzepka – Czech: a.rzepka.czech@pdps-ostrowina.pl
Zastępca Kierownika Działu Terapeutyczno – Opiekuńczego (filia w Jemielnej):
Anna Lemiech: a.lemiech@pdps-ostrowina.pl
Kierownik Działu Administracyjno – Gospodarczego:
Anna Rytkowska: a.rytkowska@pdps-ostrowina.pl
Kadry:
Teresa Mysiorek: t.mysiorek@pdps-ostrowina.pl
Administrator – Jemielna:

Administrator – Ostrowina:
Marek Pietrzykowski: m.pietrzykowski@pdps-ostrowina.pl