Do Siego Roku!!!

Opublikowano: poniedziałek, 29 grudnia 2014
Administrator

365 szczęśliwych dni, 52 cudownych weekendów, w tym 5 długich, 12 wspaniałych miesięcy, 4 kolorowych pór roku, 1 błogiego (krótkiego!) L-4, wiary we własne możliwości, wiedzę i doświadczenie, bycia najlepszym z najlepszych, pociechy z dzieci, zdrowia i pieniędzy oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku!

Życzenia Świąteczne

Opublikowano: środa, 24 grudnia 2014
Administrator


Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór, upłyną Wszystkim w miłości, szczęściu i radości, przy kolędach i zapachu świerkowej choinki. Niech płynące do Was świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne.
Niech wszystkie się spełnią Wam i Waszym Rodzinom.

Mieszkańcy i Pracownicy PDPS w Ostrowinie

Dzień Pracownika Socjalnego

Opublikowano: piątek, 21 listopada 2014
Administrator

Są takie chwile, kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna, czyjaś obecność jest ratunkiem, wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś, do kogo możemy zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że Wy jesteście, by przyjść nam z pomocą, po prostu przy nas być, gdy tego potrzebujemy. Jak dobrze, że jesteście.... dziękujemy...pięknie dziekujemy...

mieszkańcy i mieszkanki Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie

Bilans II edycji Dnia Rowerów Integracyjnych

Opublikowano: czwartek, 06 listopada 2014
Krzysztof Leszczyński

Dzień Rowerów Integracyjnych wszedł na stałe do kalendarza społeczności rowerowej Wrocławia. Wśród obecnych gości znaleźli się Pan Radosław Mołoń; Wicemarszałek Urzędu Marszałkowskiego Dolnego Śląska, Pan Bartłomiej Skrzyński; Rzecznik Prezydenta Wrocławia do spraw Osób Niepełnosprawnych, oraz nasz współorganizator Dom Pomocy Społecznej w Ostrowinie.

Czytaj więcej...

X Dolnośląski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych

Opublikowano: środa, 05 listopada 2014
Administrator

 

23 października odbył się w Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Legnicy, X Dolnośląski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych. Nasz Dom Reprezentowało trzech zawodników. Robert Fedorów, Tomasz Ryms, Artur Mikoda.

Czytaj więcej...

Dolnośląski Dzień Treningowy Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych w Dobroszycach

Opublikowano: środa, 05 listopada 2014
Administrator

W dniu 16 października, po raz kolejny, nasi mieszkańcy uczestniczyli w Dolnośląskim Dniu Treningowym Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych, który odbywała się w Dobroszycach.
W zawodach wzięło udział ponad 120 zawodników i 60 trenerów.

Czytaj więcej...

XVII Przegląd Teatrów w Kamiennej Górze

Opublikowano: środa, 05 listopada 2014
Administrator

10 października 2014, grupa teatralna PDPS, występowała w XVII Przeglądzie Teatrów Amatorskich Osób Niepełnosprawnych w Kamiennej Górze, organizowanym przez Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie.
Impreza odbywała się w kamiennogórskim Centrum Kultury.

Czytaj więcej...

Turniej warcabowy

Opublikowano: poniedziałek, 06 października 2014
Małgorzata Kumar

30 września w naszym Domu odbył się turniej warcabowy organizowany przez panie – Dorotę Zadkę i Małgorzatę Kumar. Udział wzięli nasi panowie i dziewczyny, oraz panie z Jemielnej. Rywalizacja była bardzo ostra, ale z zachowaniem zasad far play.

Czytaj więcej...