Blog post

Spotkanie z Triathlonowym Mistrzem Polski

29. listopada 2019swk_ohp

W ostatni piątek listopada (tj. 29.11 br.) grupa naszych mieszkańców wraz z kierownikiem działu terapeutyczno-opiekuńczego uczestniczyła w spotkaniu z triatlonowym MISTRZEM POLSKI NA DYSTANSIE ½ Iron Man oraz REKORDZISTĄ POLSKI pełnego Iron Man z Robertem Wilkowieckim.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach cyklu SPORTICON 2019 w sali konferencyjnej Oleśnickiej Biblioteki Publicznej w Oleśnicy przez wielkich pasjonatów sportu, czyli  „Dobrą Energię” oraz „JA tylko BIEGAM”.

To już nasze 3 spotkanie z kolejnym wybitnym sportowcem na które zostaliśmy zaproszeni. Spotkania tego typu są znakomitą zachętą i motywacją do dalszych naszych treningów sportowych i do udziału w kolejnych zawodach.

Na razie nikt z PDPS nie brał jeszcze czynnego udziału w triatlonie ale mamy za sobą już wiele startów w biegach na długich dystansach oraz dwóch naszych mieszkańców ma ukończone kilka duatlonów (jazda na rowerze + bieg).

Robert Wilkowiecki to 25-latek, który swoim rewelacyjnym czasem 8:06:45 ustanowił nowy rekord Polski na „królewskim” dystansie.

Życzymy Robertowi pomyślności w życiu osobistym i dalszych sukcesów w karierze sportowej.

 

Poprzedni wpis Następny wpis