Blog post

Targi Artystyczne w Kudowie Zdroju

13. września 2019swk_ohp

W dniu 13 września kilku mieszkańców wraz z pracownikami z Terapii Zajęciowej pojechało do Kudowy Zdrój na XIX Targi Artystyczne Osób Niepełnosprawnych. Całe wydarzenie zorganizowało Kudowskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym.

My pojechaliśmy z pracami, które na co dzień powstają w naszych pracowniach. Na miejscu były wystawy tych prac połączone ze sprzedażą. Odbywały się również występy wokalno-teatralne, a na końcu był koncert, na który przyszli również kuracjusze z Kudowy i młodzież szkolna.

Mieliśmy okazję trochę potańczyć, spotkać się ze znajomymi z innych domów pomocy, warsztatów terapii zajęciowej i po prostu dobrze się bawić.

Pod koniec imprezy organizatorzy wręczyli każdemu pamiątkowe dyplomy i upominki. Nagrodzono również najlepszy występ wokalny i najlepsze stoisko rękodzielnicze. I wtedy okazało się, że WYGRALIŚMY!!! Nasze stoisko okazało się najlepsze. Jury szczególnie doceniło prace naszego kolegi Euzebiusza Stypy i to właśnie on został wywołany na scenę, by odebrać nagrodę główną. Po skończonej imprezie Euzebiusz udzielił wywiadu dla telewizji Kłodzko dumnie prezentując ogromny puchar.

Przed odjazdem zwiedziliśmy park zdrojowy w Kudowie, pijalnię oraz skosztowaliśmy leczniczej wody.

 

Opracowała: Małgorzata A.

 

Poprzedni wpis Następny wpis