Blog post

PDPS-owskie Arbuzy!

19. sierpnia 2019swk_ohp

W naszym przydomowym ogródku wyrosły arbuzy!!!

Są bardzo słodkie, różowe w środku, po prostu pyszne J

Dzięki p. Edycie L. mamy smaczną i zdrową przekąskę na podwieczorki.

 

 

Przygotowała:

Dorota G.

 

Poprzedni wpis Następny wpis
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.