Blog post

Bieg Wroactive

16. marca 2019swk_ohp

W sobotę 16 marca o godz. 13.00 oficjalnie rozpoczęliśmy sezon biegowy 2019 r. poprzez start w 6 Dziesiątce WROactive. W biegu udział wzięli:

  1. mieszkaniec Łukasz (na wózku),
  2. mieszkaniec Jarek (na wózku),
  3. mieszkaniec Artur,
  4. mieszkaniec Robert,
  5. mieszkaniec Eryk,
  6. opiekunka Iwona,
  7. kierownik działu terapeutyczno-opiekuńczego Oskar.

Dodatkowo (po raz pierwszy) pobiegli z nami Sławek z Twardogóry i Małgorzata z Oleśnicy. A logistycznie i organizacyjnie wsparło nas dwóch pracowników naszego Domu: Marek i Zenon.

 

Można przyznać, że pogoda pomimo, że wyjątkowo wietrzna była w miarę korzystna do biegania. Czasami nawet zza chmur wyglądało słońce przez co bieg stawał się jeszcze bardziej przyjemny 😉

Około 1300 biegaczy rywalizowało na dystansie 10km w okolicach Stadionu Miejskiego we Wrocławiu z metą na esplanadzie wrocławskiej areny.

Wszyscy nasi zawodnicy ukończyli bieg, a niektórzy poprawili swoje „życiówki” na tym dystansie. Bieg zaliczamy do wyjątkowo udanych i czekamy na kolejne starty 😀

 

Korzystając z okazji, chcielibyśmy bardzo podziękować Dyrektor biegu p. Danucie Pilarz-Małkiewicz, która na wniosek kierownika działu t-o bezpłatnie przekazała 5 pakietów startowych dla naszych mieszkańców i umożliwiła im start w 6 edycji Dziesiatki WROactiv.

 

Poprzedni wpis Następny wpis