Turnus w Serbinowie

Opublikowano: wtorek, 21 listopada 2017 Elżbieta Kaznowska

Tegoroczny turnus rehabilitacyjny trwał od 4 do 18 listopada. 4 listopada późnym popołudniem dotarłyśmy nad morze do Ośrodka Wczasowo- Rehabilitacyjnego w Serbinowie ADHARA. Zostaliśmy bardzo miło i ciepło przywitani.

Turnus rozpoczął się od wieczorku zapoznawczego, na którym świetnie się bawiłyśmy. W trakcie wyjazdu miałyśmy możliwość posłuchania licznych koncertów m.in. koncert  ballad rosyjskich, koncert skrzypkowo - akordeonowy DUO PRIMO oraz występ Krzysztofa Koniarka. Odbyła się również wycieczka do Kołobrzegu, na której zwiedzałyśmy stare miasto, katedrę a następnie udałyśmy się na molo. Podczas pobytu codziennie uczestniczyłyśmy w zabiegach, chodziliśmy na spacery po promenadzie, od czasu do czasu brałyśmy udział w organizowanych grach i zabawach. Jednym z lepszych i przyjemniejszych sposobów spędzania czasu wolnego okazało się degustowanie pysznych lodów i gofrów w pobliskiej kawiarni.
Dzień przed naszym wyjazdem zostało zorganizowane ognisko i wieczorek pożegnalny na którym świetnie się bawiliśmy. Ostatniego dnia naszego turnusu poszliśmy pożegnać się z morzem. Mieszkanki zadowolone, usatysfakcjonowane  i pełne energii powróciły do domu.