Rodzinne biesiadowanie

Opublikowano: środa, 23 sierpnia 2017 Elżbieta Kaznowska

W dniu 19 sierpnia 2017 roku na terenie naszego domu odbył się kolejny raz Piknik Rodzinny, czyli wspólne biesiadowanie przy dobrej zabawie, muzyce, jadle i piciu. Każda mieszkanka czekała na przyjazd bliskich osób – były łzy szczęścia, ale też łzy smutku, gdy nikt nie przyjechał.

Nasze mieszkanki to jedna wielka Rodzina, więc nikt samotnie nie siedział. Wszak rodzina to najważniejsze, co każdy z nas w życiu posiada. Wszyscy mogli degustować chleb z domowym smalcem i ogórkiem małosolnym, kiełbasę z grilla oraz spróbować domowych wypieków z gorącą kawą lub herbatą. Były też owoce i zimne napoje. Konsumpcja odbywała się na świeżym powietrzu i każdy jadł z apetytem. Dobry humor dopisywał wszystkim. Świetne zabawa była podczas quizu „Kocham Cię Polsko”, w której brały udział 4 osobowe drużyny składające się z mieszkanek i przybyłych rodzin. Skoczna muzyka zachęcała do pląsów. Występ artystyczny naszych mieszkanek poruszył serca ich rodzin, znajomych i bliskich. Były także skromne upominki wykonane w pracowni terapii zajęciowej, które otrzymali przybyli goście.
Każdy na pewno znalazł coś dla siebie i z chęcią zaszczyci nas swoją obecnością na Pikniku Rodzinnym w kolejnych latach.
Jak zawsze nasze mieszkanki mogły liczyć na pomoc ludzi dobrego serca, którzy wsparli nas podczas organizacji.