Przy wigilijnym stole

Opublikowano: piątek, 28 grudnia 2012

    Wigilijny wieczór. Biały opłatek w ręku, zamglone oczy i dużo, dużo, dużo życzeń. Na stole polskie, tradycyjne potrawy wigilijne jak czerwony barszczyk z uszkami, pierogi z grzybami i kapustą.

Czytaj więcej...

Święta tuż, tuż ……

Opublikowano: poniedziałek, 24 grudnia 2012

    Jak co roku trwają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Nasze Panie przeżywają to bardzo. Dekorują dom, wszak to ich miejsce gdzie czują się bezpieczne i jest im dobrze.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Mikołajem

Opublikowano: piątek, 07 grudnia 2012

    Nasze podopieczne – osoby niepełnosprawne spotkały się dwukrotnie z Mikołajem. W dniu 05 grudnia w kopalni złota w Złotym Stoku Mikołaj czekał na nasze Panie.

Czytaj więcej...

Zabawa Andrzejkowa

Opublikowano: czwartek, 29 listopada 2012

    W naszym domu dnia 28 listopada mieszkanki pląsały w rytm muzyki disco w pięknie udekorowanej sali z zaproszonymi Panami z Ostrowiny. Było miło i wesoło.

Czytaj więcej...

Jak ryby w wodzie

Opublikowano: wtorek, 27 listopada 2012

    Dnia 26 listopada nasze Panie Wioletta Matyszkiewicz, Klaudia Starczan, Edyta Racko, Emilia Chmielarczyk, Wioletta Kozioł pod opieką i nadzorem Pani Urszuli Pyrak i Elwiry Kulik przebywały na basenie krytym w Oleśnicy.

Czytaj więcej...

Turniej Warcabowy w Oławie

Opublikowano: środa, 21 listopada 2012

    Dwudziestego listopada nasze mieszkanki uczestniczyły w XII Oławskim Turnieju Warcabowym zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej.

Czytaj więcej...

Bal Seniora w Ziębicach

Opublikowano: piątek, 16 listopada 2012

NIECH ŻYJE BAL!!!

    W dniu 15 listopada nasze mieszkanki Gosia Kadłubkiewicz, Wanda Elinidu, Halina Bojewska wraz z opiekunką Panią Iwoną Wójciak uczestniczyły w Balu Seniora w Ziębicach.

Czytaj więcej...

Przegląd Poezji i Prozy w Oleśnicy

Opublikowano: piątek, 09 listopada 2012

    Siedem mieszkanek naszego domu brało udział w Przeglądzie Poezji i Prozy zorganizowanym w dniu 08 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Oleśnicy.

Czytaj więcej...