Słoneczny turniej piłkarski nad morzem

Opublikowano: wtorek, 19 czerwca 2018 Łukasz Koper

W dniach 5-7 czerwca 2018 reprezentacja piłkarska Naszego Domu uczestniczyła w Turnieju Kwalifikacyjnym Polskiej Edycji Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Seni Cup.

Były to wspaniałe trzy dni spędzone w nadmorskim klimacie Pogorzelicy i Niechorza. Oprócz rywalizacji sportowej mieliśmy okazję do integracji z zawodnikami i zawodniczkami z innych zakątków Polski, wzięliśmy udział w festiwalu kolorów, wspólnie bawiliśmy się podczas prezentacji artystycznych oraz skorzystaliśmy w uroków plaży i jeszcze dość chłodnego Bałtyku.
Sportowo turniej możemy zaliczyć do bardzo udanych. Mimo, że był to nasz debiut po fazie meczów obserwowanych udało nam się awansować do grupy 6 najsilniejszych zespołów turnieju. Po grach grupowych ostatecznie uplasowaliśmy się na piątej pozycji spośród 24 występujących podczas turnieju zespołów.
Nasza Drużyna wystąpiła w składzie: Marek Zieliński, Adrian Surowiak, Andrzej Gawin, Eryk Anyż, Daniel Pujer, Przemysław Pujer, Alojzy Sochacki pod opieką Oskara Łatoszyńskiego oraz Łukasza Koper.
Składamy serdeczne podziękowania naszemu kierowcy, Panu Cezaremu na szczęśliwą podróż.