Turniej Piłkarzyków Stołowych o Puchar Dyrektor PDPS

Opublikowano: piątek, 15 grudnia 2017 Łukasz Koper

W dniu 12.12.2017 w Powiatowym Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie odbył się wewnętrzny Turniej Piłkarzyków Stołowych o Puchar Dyrektor PDPS. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach: wśród mieszkańców oraz pracowników.

Wśród mieszkańców, spośród 10 zgłoszonych drużyn, po zaciętych pojedynkach grupowych do półfinału awansowały 4 zespoły.  Rywalizacja półfinałowa również przyniosła wiele emocji. W wyniku rozegranych meczów, w finale zagrali Marek Zieliński i Wojciech Zieliński, którzy odnosząc zwycięstwo nad Alojzym Sochackim i Tomkiem Trzecińskim zajęli pierwsze miejsce.
Na trzecim miejscu podium stanęli Przemek i Daniel Pujer, a najmniej lubiane przez sportowców miejsce czwarte przypadło Tomkowi Ryms i Piotrowi Adamowicz.
Ogromne emocje towarzyszyły również rywalizacji pracowników. Osiem drużyn rozegrało bardzo wyrównane mecze. W finale turnieju spotkali się Adam Dziadosz z Ryszardem Młynarczykiem (opiekunowie) przeciwko Marzenie Szybowskiej i Agacie Kopeć (rehabilitacja). Panowie okazali się nieznacznie lepsi i to oni sięgnęli po puchar. W meczu o trzecie miejsce mikst z pawilonów Dorota Grabowska i Piotr Szymlowski pokonał przedstawicieli działu psychologii.
To była bardzo udana impreza, wszyscy zawodnicy spisali się na medal, pokazując niesamowity hart ducha i wolę walki. Mecze stały na bardzo wysokim poziomie, a emocje podczas rywalizacji sięgały zenitu. Teraz zabieramy się do treningu, aby w kolejnych edycjach turnieju móc zaprezentować jeszcze lepsze umiejętności.

A tutaj wyniki.