Festyn ORiN w barwach jesieni

Opublikowano: wtorek, 18 października 2016 Marek Gajda

Z okazji 5-lecia istnienia, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Odnaleźć Radość i Nadzieję w Międzyborzu, zorganizowało w niedzielę 16 października na placu, przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, oraz na terenie boisk szkolnych Festyn sportowo-rekreacyjny ORiN w Barwach Jesieni.

Na festynie znalazło się wiele atrakcji. Odbyły się m.in. pierwsze mistrzostwa o puchar prezesa ORiN w rzucie beretem i w jedzeniu chrupek na czas, bez użycia rąk, gry i zabawy sportowe, prezentacje artystyczne zespołów i fantastyczna opowieść połączona z pokazem multimedialnym prezesa fundacji im. Stefana Szolc Rogozińskiego: "Serce dla Afryki” p. Adama Gardyniaka. Dzięki niemu mogliśmy zakosztować specjałów prosto z Afryki - www.sercedlaafryki.com
Nasz dom reprezentował zespół Akord. W dalszej części artystycznej występowali także członkowie ORiN, grupa taneczna Akcent z Ośrodka Kultury, oraz wspaniała Irena Pudłowska i Józef Dembny, który zagrał nam na akordeonie.
Nie zabrakło swojskiego jadła i gorącej herbaty i kawy.
Dziękujemy Pani Ewie Hazubskiej, Prezes Stowarzyszenia za zaproszenie i wszystkim organizatorom za te wspaniale spędzone chwile. Spotkamy się pewnie jeszcze nie raz - zapraszamy do Ostrowiny!!!