Mecz towarzyski PDPS Ostrowina - CARITAS Dobroszyce

Opublikowano: wtorek, 03 listopada 2015 Oskar Łatoszyński

W dniu 29 października 2015 r. w miejscowości Ostrowina odbył się rewanżowy mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacją Powiatowego Domu Pomocy Społecznej a reprezentacją Caritasu z Dobroszyc. Tym razem mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Dobroszyc 2:1 (do przerwy 1:1).

Przegranej naszej, dopatrywać się można przede wszystkim w całkowitej zmianie składu drużyny przyjezdnej. Po porażce u siebie, trener drużyny z Dobroszyc postawił na bardzo młodych zawodników. W porównaniu z naszymi „staruszkami”, Dobroszyczanie sprawiali wrażenie bardziej sprawnych i szybszych, ale na szczęście nie byli tak skuteczni jak oczekiwał ich trener. Tylko doświadczenie i regularne treningi naszej drużyny spowodowały, że przegraliśmy tylko jedną bramką!!!! Innowacją w tym meczu była gra trenerów w składach swoich zespołów. W drużynie z Dobroszyc zagrał p. Przemek a u nas p. Adam.Mecz był niezwykle emocjonujący. Zaciętość zawodników i rywalizacja trwała przez całe spotkanie. Na trybunach można było wręcz ogłuchnąć od okrzyków zachęty i zachwytu naszych kibiców - mamy przecież Klub Kibica!. Mając tak wspaniałych piłkarzy możemy się spodziewać kolejnych pięknych i wyjątkowo ciekawych meczy. Drużyna PDPS Ostrowina wystąpiła w składzie:

1. ZIELIŃSKI Marek - kapitan zespołu
2. SUROWIAK Adrian – bramkarz
3. ADAMOWICZ Piotr
4. BRYKOWICZ Dawid
5. GAWIN Andrzej
6. SOCHACKI Alek
7. SIMLAT Wojciech
8. ZIELIŃSKI Wojciech
9. PUJER Przemysław
10. DZIADOSZ Adam – trener

Mecz sędziował: Oskar ŁATOSZYŃSKI

Dziękujemy Zespołowi z Dobroszyc za sportową walkę, cieszymy się, że zaczynamy działać razem - póki co na sportowej niwie.