Nagrody roczne

Opublikowano: środa, 04 kwietnia 2018 Elżbieta Kaznowska

Dnia 27.03.2018 roku odbyła się w Naszym Domu kolejna edycja wręczenia nagród rzeczowych w ramach realizacji zajęć rehabilitacji społecznej dla wyróżnionych mieszkanek.

Tym razem zostało nagrodzonych 11 osób z naszej placówki są to panie: E. Racko, B. Dudzińska, W. Elinidu, S. Jureczko, M. Ubraniak, W. Oszczygieł, M. Kadłubkiewicz, K. Thuillier, A. Śpiewak, A. Kurka oraz G. Gołąb. W doskonałych nastrojach spotkaliśmy się w kawiarence przy wspólnej degustacji ciasta i kawy.
Dominowała radość i szczęście, a mieszkanki z uśmiechem na twarzy prezentowały upominki, które same dla siebie zaproponowały. Wśród nagród dominowały ubrania, ale były też kwiaty, radio, zegarek, słuchawki, materiały do szydełkowania, biżuteria oraz perfumy. Wiele razy podczas spotkania Panie przytaczały zdanie, ze warto być aktywnym i brać udział w zajęciach, które oferuje dom, aby później przeżywać tak doniosłe momenty! Mamy nadzieję, że te wyróżnienie to doskonały pomysł dla innych osób, które zaangażują się w zajęcia z rehabilitacji społecznej być może zostaną wyróżnione za rok!!!