Zawody Kamienna Góra

Opublikowano: piątek, 08 czerwca 2018
Elżbieta Kaznowska

6 czerwca wzięliśmy udział w XVIII Dolnośląskim Mityngu Lekkoatletycznym Olimpiad Specjalnych w Kamiennej Górze. Nasz dom reprezentowało pięć zawodniczek, głównie w konkurencjach biegowych oraz w jednej z konkurencji technicznej tj. pchnięcie kulą.

Czytaj więcej...

Dzień dziecka

Opublikowano: wtorek, 05 czerwca 2018
Elżbieta Kaznowska

Dzień dziecka mieszkanki spędziły wspólnie z dziećmi z Jemielnej. Zabawa została zorganizowane przez sołectwo wsi Jemielna oraz panią Anię przy świetlicy wiejskiej. Do zabawy zachęcał pan Konrad ze swoim zespołem „ Wszystko gra”.

Czytaj więcej...

Ciasteczkowy dzień

Opublikowano: poniedziałek, 04 czerwca 2018
Elżbieta Kaznowska

Dnia 29 maja w naszym domu odbyły się zajęcia kulinarne, który zostały poprowadzone przez opiekunów pracowni. Celem zajęć było aktywne spędzenie czasu wolnego oraz doskonalenie swoich zdolności kulinarnych.

Czytaj więcej...

Kapelusze mają dusze

Opublikowano: poniedziałek, 21 maja 2018
Elżbieta Kaczmarek

W dniu 16.05.2018 r. mieszkańcy naszej placówki na zaproszenie Dyrekcji Zespołu Szkół Zawodowych nr 5 i młodzieży uczącej się w zawodzie fryzjer we Wrocławiu uczestniczyli w projekcie „Kapelusze mają dusze”.

Czytaj więcej...

Turniej bowlingowy

Opublikowano: wtorek, 15 maja 2018
Elżbieta Kaznowska

10 maja odbył się VI Dolnośląski Turniej Billingowy Olimpiad Specjalnych. Bowling to dyscyplina, która korzystnie wpływa na równowagę, kondycję oraz motorykę. Jest to sport, który ze względu na niski stopień skomplikowania może być uprawiany przez wszystkich.

Czytaj więcej...

Aktywna majówka

Opublikowano: wtorek, 08 maja 2018
Elżbieta Kaznowska

Tegoroczny weekend majowy rozpieszczał nas pogodą. Gdy za oknem słońce świeci każdy chętnie podejmuję rożne formy aktywności, aby wykorzystać sprzyjającą aurę. Mieszkanki pod opieką personelu aktywnie wykorzystały ten okres, każdy dzień był inny a zarazem wyjątkowy.

Czytaj więcej...

Wiosenne spotkanie

Opublikowano: poniedziałek, 30 kwietnia 2018
Elżbieta Kaznowska

Dom Pomocy Społecznej to nie tylko miejsce, gdzie dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców. To miejsce, gdzie zaspakajamy również ich potrzeby. W dniu 24 kwietnia w świetlicy wiejskiej wsi Jemielna odbyła się zabawa wiosenna z grillem.

Czytaj więcej...

Zawody Kobyla Góra

Opublikowano: piątek, 27 kwietnia 2018
Elżbieta Kaznowska

15 kwietnia odbyły się XXIX Biegi Przełajowe o Puchar Kocich Gór. Nasze mieszkanki w składzie: Edyta Racko, Sylwia Jureczko, Katarzyna Olszewska, Katarzyna Thuillier, rywalizowały w sztafecie 4x100. O miejsce medalowe walczyły trzy zespoły.

Czytaj więcej...