Dyskoteka pod gwiazdami

Opublikowano: czwartek, 26 lipca 2018
Elżbieta Kaznowska

W dniu 20 lipca 2018 r na terenie domków letniskowych PDPS Ostrowina odbyła się impreza integracyjna. Mieszkanki z Jemielnej zaprosiły panów z Ostrowiny. Paniami opiekowały się pani Marysia i pani Ewa.

Czytaj więcej...

Jurapark Krasiejów

Opublikowano: poniedziałek, 16 lipca 2018
Elżbieta Kaznowska

Dnia 5 lipca 2018r w ramach całorocznego projektu hortikuloterapii mieszkanki pod opieką pani Joanny oraz pani Ewy uczestniczyły w wycieczce do Juraparku w Krasiejowie.

Czytaj więcej...

Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Opublikowano: poniedziałek, 18 czerwca 2018
Elżbieta Kaznowska

W dniach od 9 do 12 czerwca odbyły się XI Ogólnopolskie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Nasz dom reprezentowała Pani Edyta Racko zdobywając trzy medale. Zawodniczka klubu Sportowiec Ostrowina startowała w lekkoatletyce zdobywając 2 złote medale na dystansie 100m i 200m oraz brąz w sztafecie kobiet 4*100.

Czytaj więcej...

Zawody Kamienna Góra

Opublikowano: piątek, 08 czerwca 2018
Elżbieta Kaznowska

6 czerwca wzięliśmy udział w XVIII Dolnośląskim Mityngu Lekkoatletycznym Olimpiad Specjalnych w Kamiennej Górze. Nasz dom reprezentowało pięć zawodniczek, głównie w konkurencjach biegowych oraz w jednej z konkurencji technicznej tj. pchnięcie kulą.

Czytaj więcej...

Dzień dziecka

Opublikowano: wtorek, 05 czerwca 2018
Elżbieta Kaznowska

Dzień dziecka mieszkanki spędziły wspólnie z dziećmi z Jemielnej. Zabawa została zorganizowane przez sołectwo wsi Jemielna oraz panią Anię przy świetlicy wiejskiej. Do zabawy zachęcał pan Konrad ze swoim zespołem „ Wszystko gra”.

Czytaj więcej...

Ciasteczkowy dzień

Opublikowano: poniedziałek, 04 czerwca 2018
Elżbieta Kaznowska

Dnia 29 maja w naszym domu odbyły się zajęcia kulinarne, który zostały poprowadzone przez opiekunów pracowni. Celem zajęć było aktywne spędzenie czasu wolnego oraz doskonalenie swoich zdolności kulinarnych.

Czytaj więcej...

Kapelusze mają dusze

Opublikowano: poniedziałek, 21 maja 2018
Elżbieta Kaczmarek

W dniu 16.05.2018 r. mieszkańcy naszej placówki na zaproszenie Dyrekcji Zespołu Szkół Zawodowych nr 5 i młodzieży uczącej się w zawodzie fryzjer we Wrocławiu uczestniczyli w projekcie „Kapelusze mają dusze”.

Czytaj więcej...

Turniej bowlingowy

Opublikowano: wtorek, 15 maja 2018
Elżbieta Kaznowska

10 maja odbył się VI Dolnośląski Turniej Billingowy Olimpiad Specjalnych. Bowling to dyscyplina, która korzystnie wpływa na równowagę, kondycję oraz motorykę. Jest to sport, który ze względu na niski stopień skomplikowania może być uprawiany przez wszystkich.

Czytaj więcej...