Gry i zabawy

Opublikowano: wtorek, 17 kwietnia 2018
Elżbieta Kaznowska

12 kwietnia w naszym domu odbył się projekt pt. „ Gry i zabawy”. Celem projektu było aktywne spędzenie czasu wolnego oraz rozwijanie i poszerzanie swoich umiejętności.

Czytaj więcej...

Nagrody roczne

Opublikowano: środa, 04 kwietnia 2018
Elżbieta Kaznowska

Dnia 27.03.2018 roku odbyła się w Naszym Domu kolejna edycja wręczenia nagród rzeczowych w ramach realizacji zajęć rehabilitacji społecznej dla wyróżnionych mieszkanek.

Czytaj więcej...

Śląski Dzień Kobiet

Opublikowano: poniedziałek, 19 marca 2018
Elżbieta Kaznowska

Tegoroczny dzień kobiet mieszkanki uczciły przy tańcach i śpiewie zespołu Śląsk. Koncert odbył się w szkole podstawowej w Bierutowie i został zorganizowany przez władze Bierutowa. Mieszkanki, jak co roku chętnie wzięły udział w tym pięknym wydarzeniu.

Czytaj więcej...

Czas kolędy...

Opublikowano: piątek, 19 stycznia 2018
Elżbieta Kaznowska

Okres poświąteczny jest zawsze ważny dla naszych podopiecznych, wtedy w naszym domu odbywa się wizyta duszpasterska. W tym roku proboszcz odwiedził nas 17 stycznia, jak co roku mieszkanki chętnie przyjęły księdza Roberta.

Czytaj więcej...

Kolejny rok za nami

Opublikowano: wtorek, 02 stycznia 2018
Elżbieta Kaznowska

 

„ Niech każdy dzień będzie spełnieniem,
a każde jutro dzisiejszym marzeniem...”

Rok 2017 możemy uznać za udany i szczęśliwy. Przykładem mogą być pamiątki w formie zdjęć z urodzin oraz imienin naszych podopiecznych. Cieszy nas fakt, że udało się nam przeżyć kolejny rok w takim składzie.

Czytaj więcej...