Jemielna na koncercie Eleni

Opublikowano: wtorek, 07 marca 2017 Elżbieta Kaznowska

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet burmistrz Bierutowa zaprosił wszystkie panie na koncert cudownej artystki „Eleni”, który odbył się 5 marca w hali widowiskowo-sportowej w Bierutowie. Szesnaście Pań wraz z opiekunkami wybrało się na ten niezwykły koncert, który rozpoczął się o godzinie piętnastej.

W repertuarze znalazły się wszystkie największe przeboje Eleni; Miłość jak wino, Tylko w twoich dłoniach, Nic miłości nie pokona, Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca oraz utwory zaśpiewane po grecku. W pierwszej części występu zaśpiewała starszy repertuar natomiast druga część poświęcona została na utwory z ostatniego albumu. Podczas koncertu towarzyszyli jej panowie z zespołu, którzy grali na różnych instrumentach muzycznych.
Eleni jak zawsze ciepła i serdeczna bez problemu nawiązała kontakt z publicznością, mieszkanki z radością śpiewały utwory wspólnie z artystką. Po koncercie nasza podopieczna pani Ewangelicka, która jest greczynką mogła zamienić kilka słów z artystką w ich ojczystym języku.
Mieszkanki otrzymały symbolicznie piękne czerwone goździki, zadowolone i zrelaksowane powróciły do domu.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i tak cudowny koncert, który dostarczył wiele pozytywnych emocji.