Wyjazd na basen kryty w Oleśnicy

Opublikowano: poniedziałek, 19 grudnia 2016 Elżbieta Kaznowska

W dniu 15 grudnia 2016 roku nasze podopieczne Pani Agnieszka Śpiewak, Magdalena Skopowska, Emilia Chmielarczyk, Małgorzata Kadłubkiewicz, Danuta Mrozińska, Edyta Racko pod opieką Pani A. Lemiech i E. Kulik uczestniczyły w wyjeździe na basen kryty w Oleśnicy.

Nasze Panie korzystały z relaksu na masażu leżakowym, biczy wodnych o silnym strumieniu- co było gwarancją doskonałej zabawy i regeneracją sił. Panie korzystały z jacuzzi w którym jest wykonywany masaż przez miliony pęcherzyków powietrza, temperatura wody wynosi 35 ºC, co wszystkim bardzo odpowiadało. Pani Edyta jako jedyna z zapałem korzystała ze zjeżdżalni która znajduje się na terenie basenu- zielona łagodna a czerwona dłuższa i dająca większe emocje. Pani Emilia pod okiem opiekunów uczyła się pływać z głową pod wodą oraz nad wodą efekty które uzyskała dały jej dużo radości.
Po szaleństwach wodnych udaliśmy się na zasłużony posiłek. Zagościliśmy w pobliskiej pizzerii „Pe Pe”, gdzie mieszkanki zamówiły sobie posiłek oraz coś ciepłego do picia.
Do domu mieszkanki wróciły zmęczone ale zadowolone.