XVI Dolnośląski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych

Opublikowano: poniedziałek, 13 czerwca 2016 Administrator

Po raz kolejny nasze podopieczne w składzie: Wioletta Matyszkiewicz, Edyta Racko, Katarzyna Thuiller oraz Katarzyna Olszewska pod okiem pani K. Serafin i pani P. Rzepki miały możliwość uczestniczyć w XVI DOLNOŚLĄSKIM MITYNGU LEKKOATLETYCZNYM OLIMPIAD SPECJALNYCH w Kamiennej Górze.

Nasze zawodniczki brały udział w sprintach na 100m i 200 m oraz w sztafecie 4*100 m. Starty zostały uwieńczone licznymi medalami. Do naszej kolekcji dołączyły: 3 złota, 2 brązy zdobyte w konkurencjach indywidualnych oraz srebro zdobyte w sztafecie. Był to wspaniały sprawdzian możliwości fizycznych naszych zawodniczek. Mieszkanki jednogłośnie przyznały, że trud, jaki włożyły w wielogodzinne treningi przyniosły oczekiwane efekty.
Pełne pozytywnych emocji powróciły do domu.