Mecz piłki nożnej

Opublikowano: poniedziałek, 19 października 2015 Ewa Pieczonka

W dniu 16.10.2015 roku grupa naszych mieszkanek w składzie: M. Kadłubkiewicz, K. Thuiller, S. Jureczko, G. Andrasz, A. Śpiewak pod opieką A. Lemiech, E. Kulik po raz pierwszy uczestniczyło i dopingowało drużynę Śląska Wrocław meczu Ekstraklasy Piłkarskiej dzięki panu Michałowi Fites Wiceprezesowi Zarządu Stowarzyszenia Klub Kibica Niepełnosprawnych.

Mecz odbył się na pięknym i najnowocześniejszym stadionie we Wrocławiu, który został wybudowany na Euro 2012. Tym razem piłkarze Śląska podejmowali ekipę z Korony Kielc. Mecz dostarczył niesamowite wrażenia, tym bardziej, że już w pierwszej połowie piłkarze przyjezdni strzelili gola z rzutu karnego. Przez to drużyna Śląska musiała cały czas gonić wynik. Pomimo dużego zaangażowania ze strony piłkarzy Śląska i sportowego poświęcenia wynik do końca spotkania nie uległ zmianie. Po doliczeniu dodatkowych 3 minut przez głównego sędziego na tablicy pozostał wynik 0:1 dla Korony Kielce. Tym samym po 12 rozegranych kolejkach nasza drużyna zajmuje 13 miejsce, natomiast drużyna z Kielc awansowała na 7 miejsce.

Pełne zachwytu „ kibicki” z Jemielnej czekamy na mecz 31.10.2015 kiedy Śląsk podejmie drużynę Lecha Poznań. Do zobaczenia na meczu kolejnej kolejki Ekstraklasy.