Turniej chińczyka w Ziębicach

Opublikowano: poniedziałek, 26 maja 2014 Elżbieta Kaznowska

W dniu 22 maja 2014 roku mieszkanki Pani Kasia Thuillier, Pani Edyta Wolak, Pani Agnieszka Śpiewak pod opieką Pani Elżbiety Król uczestniczyły w V Turnieju Chińczyka zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej w Ziębicach w lokalnym Domu Kultury.

Nasze Panie rywalizowały zawzięcie z pozostałymi uczestnikami rozgrywek, ale jak wiadomo w grze w Chińczyka oprócz umiejętności potrzebne jest także szczęście. Tym razem zabrakło go trochę naszym Paniom – kostka nie chciała pokazywać wysokich oczek. Dziewczyny otrzymały dyplomy za uczestnictwo w Turnieju.

Podziękowaniem za rozgrywki były imienne dyplomy, a także piękne, ręcznie robione przez mieszkańców DPS w Ziębicach, w ramach terapii, serca z kwiatami. Był także słodki poczęstunek oraz smaczny obiad i popołudniowy grill.

Uczestniczki wróciły zadowolone i wspominały sportową rywalizację rozgrywek, wszak gra w Chińczyka to przyjemna gra towarzyska. Imprezy w DPS w Ziębicach zawsze są perfekcyjnie przygotowane, a ich przebieg daje gościom, mieszkańcom innych placówek wiele radości i pozostawia bardzo sympatyczne wspomnienia.