Dzień Kobiet

Opublikowano: piątek, 09 marca 2018 Administrator

Wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia składamy z okazji Waszego Święta. Dziś zaprosiliśmy wszystkie Panie na świetlicę i przedstawiliśmy program artystyczny właśnie dla nich.

W programie były wiersze "Idę do domu", Jestem jak Lew", proza o kobietach i ich uszczęśliwianiu a także piosenki takie jak "Dziewczyna ze skrzypcami", Jaki piękny jest świat", oraz "Królowa nadbałtyckich plaż". Nasza Monika wystąpiła w tańcu z wstęgą, a także zatańczyła walca z Sylwkiem do piosenki Eda Sheerana "Perfect". Była też kronika filmowa i życzenia od mieszkańców dla wszystkich Pań. Dziękujemy za przybycie i jeszcze raz dla Was wszystkich drogie Panie, samych pogodnych i radosnych dni, życzą Wam chłopaki z Ostrowiny.
Zaznaczyć należy, że program przygotowany przez p. Dorotę Zadkę i p. Marka Gajdę spełniał najwyższe standardy. Recytacja Tomka, Andrzeja, cudowny śpiew Euzebiusza wzruszył ogromnie wszystkich obecnych. Taniec solo Moniki i walc w parze z Sylwestrem pokazały nam, że nasi mieszkańcy korzystają z naszej pracy i można z nimi wiele osiągnąć. Dziękujemy ślicznie wszystkim wykonawcom i życzymy dalszych wspaniałych osiągnięć.