Turniej Tenisa Stołowego

Opublikowano: poniedziałek, 26 lutego 2018 Łukasz Koper

W dniu 23.02.2018 w świetlicy naszego domu odbył się Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez zespół rehabilitacji. Zawodnicy zostali podzieleni ze względu na sprawność na trzy grupy startowe: zaawansowaną, średniozaawansowaną oraz początkującą.

W grupie zaawansowanej I miejsce oraz tytuł najlepszego zawodnika turnieju zdobył Sławomir Głąb, drugi był Ryszard Kosowski, a na najniższym stopniu podium uplasował się Wojciech Simlat.  W grupie średniozaawansowanej najlepszy był Tomasz Ryms, tuż za nim był Alojzy Sochacki, a trzecie miejsce wywalczył Czesław Ignaszewski. W grupie początkującej również obserwowaliśmy zaciętą rywalizację. Pierwsze miejsce wywalczył w niej Artur Mikoda, który w finale pokonał Grzegorza Kaczmarka, a na trzecim stopniu podium stanął Grzegorz Kaźmierczak.
Rywalizacja przyniosła wiele pozytywnych emocji, każdy walczył z wielkim zaangażowaniem w duchu zasad fair play.
Po wyłonieniu najlepszego zawodnika turnieju rozegrał on mecz z przedstawicielem pracowników naszego domu. W tym starciu Adam Dziadosz okazał się nieznacznie lepszy od Sławka Głąba.