Gry i zabawy

Opublikowano: piątek, 19 stycznia 2018 Iwona Siemińska

Aktywność fizyczna, to jedno z wiodących działań PDPS. Dając mieszkańcom możliwość aktywności, dajemy im jednocześnie możliwość upustu swoich emocji bezpieczną ścieżką. Wola walki i ambicje wygranej rodzą się już automatycznie, bez udziału prowadzących.

Na zdjęciach widać wyraźnie, jak bardzo nasi mieszkańcy lubią wszelkiego rodzaju rywalizację. Talenty i przygotowanie merytoryczne zespołu rehabilitacji: Marzena Szybowska, Ewa Malinowska, Agata Kopeć i uczestniczących w imprezie opiekunów, zawsze są gwarancją doskonałej imprezy.
W dniu 26.01.2018 roku odbył się projekt sportowo-rekreacyjny zorganizowany przez zespół rehabilitacji, pn. „ Gry i zabawy zręcznościowe i zwinnościowe”. Mieszkańcy rywalizowali W konkurencjach zespołowych – tor przeszkód oraz indywidualnych: zbijanie kręgli, rzuty woreczkami do celu, slalom na czas – prowadzenie piłki kijem hokejowym i strzał na bramkę, odbijanie piłeczki pingpongowej rakietką.
W projekcie uczestniczyli zarówno panie jak i panowie. Poszczególnym konkurencjom towarzyszyło wiele emocji. Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani drobnymi nagrodami.
Ogromne brawa dla organizatorów i uczestników! BRAWO WY!!!