XXVIII Mistrzostwa Osób Niepełnosprawnych w Biegach Przełajowych

Opublikowano: środa, 05 kwietnia 2017 Marzena Szybowska

02.04.2017 r. odbyły się w Kobylej Górze XXVIII MISTRZOSTWA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – rozgrywane w ramach XXXIV Biegów Przełajowych „O Puchar Kocich Gór”.

Nasza ekipa w składzie: Wojciech Simlat, Andrzej Gawin, Adrian Surowiak, Przemysław Pujer – rywalizowała w sztafecie 4 x 200m i nie miała sobie równych. Nasi panowie zwyciężyli i zdobyli puchar za zajęcie I miejsca w kategorii mężczyzn – DPS. Wojtek Simlat popisał się pięknym finiszem wyprzedzając dwóch rywali i uzyskując na mecie znaczną przewagę. Aplauz widowni był ogromny. Spiker komentował z wielkim przejęciem wyczyn naszej ekipy i sukces Wojtka, który jak podkreślał – startuje w Kobylej Górze 25 raz w tych zawodach i nadal prezentuje świetną formę.
Po zmaganiach na bieżni przejechaliśmy do Ostrzeszowa do Kręgielni „Hula Kula”. Tam odbył się I Turniej Kręglarski. Do ekipy naszych biegaczy dołączył Daniel Pujer. Dla naszych mieszkańców było to nowe doświadczenie. Bardzo spodobał się im ten sport. Otrzymali za udział puchar uczestnictwa. Były to bardzo udane zawody, tym bardziej, że dopisywała nam wspaniała, słoneczna pogoda.