Mecz z Caritasem Dobroszyce

Opublikowano: poniedziałek, 27 czerwca 2016 Oskar Łatoszyński

W dniu 22.06.2016 r. po raz kolejny gościliśmy reprezentację Caritasu z Dobroszyc w piłce nożnej.
Był to nasz trzeci towarzyski mecz. Pierwszy wygraliśmy 3:2, drugi przegraliśmy 1:2.

Tym razem udało nam się znowu wygrać!!! Mecz zakończył się wynikiem 4:2 (do przerwy 0:1).
Strzelcami bramek byli:
- dla Ostrowiny: Ernest Ł., Marek Z. (2 bramki), Przemysław P.
- dla Dobroszyc: Maksymilian S., Patryk S.
Jak zwykle mecz był niezwykle emocjonujący. Na przerwę nasza drużyna schodziła nieco zaniepokojona wynikiem 0:1. Prawdopodobnie odpowiednia motywacja naszego zespołu przez trenera oraz zmiana taktyki gry przyniosła wyjątkowo korzystny wynik końcowy meczu. Zaciętość zawodników i rywalizacja trwała do końca spotkania. Na trybunach można było wręcz ogłuchnąć od okrzyków zachęty i zachwytu naszych niestrudzonych i do końca wierzących w swoją drużynę kibiców.
Zwycięstwo utrzymało morale naszej drużyny na bardzo wysokim poziomie.
Rewanż we wrześniu po rozpoczęciu nowego roku szkolnego.
Treningi piłkarskie naszych zawodników w czasie wakacji odbywają się regularnie bez względu na upały.

Drużyna Caritasu Dobroszyce.
/Stoją od lewej: Przemysław K. (trener), Tomasz Z., Oskar H. (kapitan), Patryk B., Dariusz R.Klęczą od lewej: Maksymilian S., Patryk S., Eryk W./

Drużyna PDPS-u Ostrowina.
/Stoją od lewej: Oskar Ł. (trener), Marek Z. (kapitan), Ernest Ł., Andrzej C., Adrian S., Jacek N., Andrzej G. Klęczą od lewej: Daniel P., Alojzy S., Przemysław P./