II Dolnośląska MAJÓWKA BEZ BARIER

Opublikowano: wtorek, 24 maja 2016 Krzysztof Leszczyński

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, uczelnia przodująca w rankingach krajowych, z fantastyczną kadrą kierowniczą i nauczycielską, z edukacją na najwyższym poziomie i wreszcie z najfajniejszą bracią studencką na świecie. Kolejny raz zorganizowaliśmy wspólnie MAJÓWKĘ BEZ BARIER.

22 maja Studenci Wyższej szkoły Bankowej we Wrocławiu zorganizowali na naszym terenie imprezę sportowo - rekreacyjną dla naszych podopiecznych pod nazwą: Bajkolandia 2016.
Bawiliśmy się wyśmienicie podczas różnych ciekawych i bardzo fajnych konkurencji, które studenci dla nas przygotowali. Były kręgle, dojenie krowy, Bob budowniczy, kalambury, zabawy manualne i wiele, wiele innych fajnych i nowych zabaw. Każdy mógł także przejechać się rowerem integracyjnym typu handbike. Na koniec imprezy rozegrano mecz piłki nożnej między studentami WSB a naszymi mieszkańcami, który zakończył się wygraną naszej reprezentacji 2:1. Dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę i za cały wkład włożony w tą imprezę i zapraszamy do nas za rok. KONIECZNIE - gwarantujemy pogodę i pyszną wojskową grochówkę.