Grill

Opublikowano: poniedziałek, 24 lutego 2014 Marek Gajda

Korzystając z ciepłego dnia, zapowiadającego wczesną wiosnę, przygotowując się do realizacji dużego projektu GRILLOWANIE NA POLANIE, sprawdziliśmy swoje umiejętności w szybkim organizowaniu sobie czasu wolnego.

Mała grupa mieszkańców bezbłędnie przygotowała sobie posiłek na grillu. Wiedzieliśmy gdzie jest grill i jak go zainstalować, wiedzieliśmy skąd wziąć i jak rozstawić sprzęt do siedzenia, bez problemu otrzymaliśmy od naszych pań kucharek produkty spożywcze i gdyby nie to, że węgiel nie chciał się zapalić od pierwszej zapałki, to można by powiedzieć, że organizację grilla mamy w jednym palcu.
To bardzo ważne, bo z pierwszymi dniami kalendarzowej wiosny chcemy wychodzić poza teren PDPS, znaleźć sobie jakąś sympatyczną polanę nad wodą i tam spędzać większą część dnia. Przy takim wyjściu niezbędny jest grill, bo zabawa zabawą, a jeść trzeba. Na pewno obiad dostaniemy w termosach, ale kolacja obowiązkowo z rusztu. Musimy się tego nauczyć bardzo dobrze, by na polanie nie było problemów. Dobrze nam idzie i TAK TRZYMAĆ!