Zabawa walentynkowa w Długołęce

Opublikowano: sobota, 22 lutego 2014 Marek Gajda

W piątek 21 lutego zespół AKORD przygrywał na zabawie walentynkowej w Długołęce, w naszej zaprzyjaźnionej gminie. Zabawa zorganizowana była przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, oraz uczestników projektu "Spełnić, choć jedno marzenie" - X Edycja, realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, pod patronatem Wójta Gminy Długołęka Iwony Agnieszki Łebek.

Projekt kierowany jest do osób niepełnosprawnych i ich najbliższych. Celem projektu jest pokazanie szerszemu gronu mieszkańców problemów osób niepełnosprawnych, uzmysłowienie barier, z którymi muszą zmagać się każdego dnia. Z drugiej strony założeniem jest aktywizacja tej grupy społecznej i stworzenie warunków do rozwoju i przystosowania do życia w środowisku lokalnym.
Kilkugodzinna zabawa dała wszystkim wiele radości. Pozwoliła nawiązać spotkać nowe osoby, nawiązać nowe kontakty, a na nawet przyjaźnie.
Pięknie dziękujemy Pani Kierownik i Zespołowi GOPS w Długołęce za zaproszenie i oddanie także nam swojej pracy i pomocy. Każdą zabawę i każdą imprezę w Długołęce wspominamy długo i bardzo, bardzo serdecznie. Tak będzie również i tym razem. POZDRAWIAMY MIESZKAŃCÓW DŁUGOŁĘKI!