Gorąco?!?!?! O nieeeee…..

Opublikowano: piątek, 26 lipca 2013 Małgorzata Leszczyłowska

Dziękujemy!!!
To był pomysł Pani Dyrektor Iwony Siemińskiej, aby dla mieszkańców Pawilonów PDPS Ostrowina zakupić basen!!

 

Nadeszło lato i nasza pani koordynator Gosia Leszczyłowska rzuciła hasło – rozkładamy basen! Najbardziej „zapalił się” Eryk, pomagał wybierać miejsce, rozkładać i napełniać basen wodą. Mamy się gdzie kąpać, basen jest ustawiony tuż przy „Domino”, na trawie, więc cały czas kto ma ochotę, może wchodzić do wody. Nie wszyscy chcą się kąpać, entuzjaści basenu to: Renata, Monika, Sylwia, Marcelina, Ewelina oraz Eryk, Gabryś, Zbyszek, Piotrek, Paweł i Michał. Kąpiemy się pod okiem opiekunów z „Domino”, Kasi Perlińskiej, Pauliny Cempel, Joli Kotwy i Zdzisi Mysiorek.
Z zazdrością mieszkańcy innych oddziałów spoglądają na basen. Zapraszamy!
Pierwszy odważył się Marek z III piętra i przyszedł pytać, czy może się kąpać? Tak! Oczywiście!
- Idź po ręcznik i wchodź do wody.
Przyjemnie się chlapać! Z I piętra przyszła 10-cio osobowa grupa w towarzystwie opiekuna pani Justyny Graczyk. Z radością bawili się w wodzie. Eryk pilnuje, by w basenie wymieniać wodę i co kilka dni czyścić. Nadeszły upały do 37 st.C – to dobra pogoda na kąpiel w basenie. Szkoda, że lato trwa krótko, ale na razie – kto chce – do basenu.
Wiemy, że montuję do kąpieli swoich mieszkańców koordynator p. Regina Mika. Podglądają nas mieszkańcy z II piętra, na pewno też się odważą. Czekamy!

Mieszkańcy Pawilonów