Motoriada w Ostrowinie

Opublikowano: poniedziałek, 20 maja 2013 Administrator

18 maja o 14,00 wjechało na teren PDPS około 30 motocyklistów w Dziadowej Kłody, by wziąć udział w rozpoczęciu sezonu przez oleśnickie Koło Bractwa Białego Orła. Czekając na kolegów z Oleśnicy motocykliści, z Wicestarostą na czele, fundowali naszym mieszkańcom przejażdżki wokół dziedzińca jednostki.

Przed 16,00 na światłach i sygnałach wjechała do Ostrowiny kawalkada motocykli z Mirosławem Lipcem i jego Małżonką na czele. Nasi mieszkańcy nie posiadali się z radości. Po przywitaniu nastąpił pokaz ekwilibrystyki motocyklowej. W kolejności niezastąpiony Mirek Lipiec prowadził konkursy i gry. I podobnie jak we wrześniu ubiegłego roku (na zakończenie sezonu) motocykliści koła wozili mieszkańców wokół dziedzińca. Radość naszych podopiecznych była przeogromna!

W tym roku znalazły się na dziedzińcu PDPS marki: Kawasaki Vulcan, Suzuki, Yamaha Dragstar classik, Burgman, Sawasha, Scarabeo, Vstan, Honda 1800,Yamaha Virago, Royal Star, Boom, Yamaha 1100, Suzuki Intruder, Shadow, Honda vtx, Yamaha Raider, Yamaha midnastar, Kawasaki Boulevard, Victory, Silkolene, Simson, Intruder.
Czekamy na naszych przyjaciół już w październiku, kiedy będą kończyć sezon równiez u nas. Zapraszamy!