Motoriada w Ostrowinie zakończona

Opublikowano: poniedziałek, 01 października 2012 Administrator

    29 września 2012 r. był dla naszych mieszkańców dniem niesamowitej frajdy. Punktualnie o 16,00 wjechało do PDPS w Ostrowinie, na światłach i sygnałach, kilkadziesiąt motocykli przecudnej urody.

W kawalkadzie maszyn znalazły się marki: Yamaha Drag Star, Suzuki Marauder VZ 800, Honda VTR, Yamaha Road Star, Suzuki Intruder 1800 R, Honda Shadow 750, Yamaha XTZ Tenere, Yamaha Virago, Honda VTX 1800, Honda VTX 1300, Midnight Star, Iż, trajka, czyli model trójkołowy i wiele innych. Po zatoczeniu kręgu na dziedzińcu placówki, motocykle ustawiły się w idealnie równy szpaler.
Mieszkańcy z dużą dozą nieśmiałości podchodzili do maszyn i tylko baczny obserwator zdjęć dopatrzy się jak dużym zainteresowaniem cieszyły się motocykle a jak wielkim piękne dziewczyny, które przyjechały na swoich maszynach lub z partnerami. Zadawaliśmy mnóstwo pytań – o markę, budowę, cenę, sposób garażowania, pielęgnację motocykla i inne dane. Pytano także o największą liczbę przejechanych w czasie jednej wyprawy kilometrów.
Po zaspokojeniu pierwszej ciekawości przyszedł czas na bliższe poznanie. W tym miejscu sprawdzili się na medal nasi goście organizując konkursy i zabawy. Nie obyło się także bez tańców – przygrywał do nich niezastąpiony zespół AKORD. W kolejności, po pokazie zwinności kierowców, nastąpiła wielka niespodzianka – motocykle, jeden za drugim podjeżdżały pod grupy, w których stali mieszkańcy i wszystkim proponowali przejażdżkę. Każdy z naszych podopiecznych mógł się przewieźć na dwukołowej maszynie. Takiej radości i takich wrażeń nie było w Ostrowinie od dawna. A kiedy przyszedł ten smutny czas odjazdu motocykli biliśmy brawo na stojąco, dziękując za wspaniałą imprezę. Żegnaliśmy nowych przyjaciół ze łzami wzruszenia i wdzięczności. Ale nie będziemy zbyt długo tęsknić. Kolejna MOTORIADA W Ostrowinie już w czerwcu 2013. Właśnie wtedy, oleśnickie koło motocyklowe rozpocznie u nas swój nowy sezon.

CZEKAMY NA WAS I NA WASZE MASZYNY, CZEKAMY NA WAS I NA WASZE DZIEWCZYNY!